Alojamientos Litoral - Espana 2
De 1-slaapkamer Alojamientos Litoral - Espana 2 Gualeguaychú villa is gesitueerd op minder dan 12 minuten lopen van de Catedral San Jose en biedt toegang tot bezienswaardigheden in de omgeving.
De Corsodromo is binnen minder dan 1 km afstand gesitueerd. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan de boulevard van Gualeguaychú, gelegen op 10 minuten rijden.
Een ingerichte keuken in Alojamientos Litoral - Espana 2 villa bevat alles wat je nodig hebt, waaronder keukengerei. Alabama biedt Zuid-Amerikaanse delicatessen binnen minder dan 1 km afstand.
- Locale bezienswaardigheiden
- Corsodromo12 km
- Comparsa O' Bahia247 km
- Comparsa Papelitos609 km
- Spoorwegmuseum427 km
- Comparsa Ara Yevi241 km
- Chocolate disco614 km
- Museo del carnaval467 km
- Hipódromo de Gualeguaychú804 km
- Parroquia Nuestra Senora de Lujan889 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
Horeca
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Veelgestelde vragen
- ❓
Is er Wi-Fi in Alojamientos Litoral - Espana 2 villa?
Ja, Alojamientos Litoral - Espana 2 villa biedt WiFi aan. - ❓
Hoeveel kost het om Alojamientos Litoral - Espana 2 villa te boeken?
De gemiddelde prijs van één nacht in Alojamientos Litoral - Espana 2 villa is $120. Neem voor meer specifieke informatie contact op met de accommodatie. - ❓
Wat zijn de beste restaurants in de buurt van Alojamientos Litoral - Espana 2 villa?
Gasten van Alojamientos Litoral - Espana 2 villa kunnen eten in Alabama restaurant, dat Zuid-Amerikaanse gerechten serveert. - ❓
Welke diensten biedt Alojamientos Litoral - Espana 2 villa aan zijn gasten?
Alojamientos Litoral - Espana 2 villa biedt diensten zoals 24-uurs receptie. - ❓
Is er een keuken in dit vakantiehuis?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in dit vakantiehuis. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in Alojamientos Litoral - Espana 2 villa?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in Gualeguaychú zijn de boulevard van Gualeguaychú en de Catedral San Jose, die respectievelijk op 2 en 1 km van Alojamientos Litoral - Espana 2 villa liggen. Daarnaast is de Corsodromo (1,1 km) ook een aanrader om te bezoeken.